Branża fotograficzna

Wielu osobom wydaje się, iż fotografia ślubna to nic trudnego – wystarczy wziąć odpowiednią kamerę, wyszukać zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic wprawdzie bardziej mylnego! Jak w każdej branży fotograficznej przydatne są prawidłowe odruchy związane nie tylko z doborem ustawień sprzętu, czy fachowym ekwipunkiem, natomiast również związane z umiejętnością znalezienia się w stosownym otoczeniu o właściwym czasie, a stąd umiejętności fotografowania najważniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki podejść!

Ogłoszenia

Niezwykle często na słupach ogłoszeniowych można odszukać przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy nawet „tani fotograf ślubny”. Należałoby sprawdzić dokładnie obwieszczenia, gdyż ślub jest nadzwyczaj istotnym dniem dla większości osób – czy opłaca się psuć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, iż chcieliśmy zaoszczędzić na usługach profesjonalnego fotografika ślubnego sto złotych?

Jak wiele to kosztuje?

Koszt usług kompetentnego fotografika ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu koszt od plus minus kilkuset złotych. Wszystko zależy też od tego, jak długo fotografik ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny wyłącznie w czasie samej ceremonii ślubnej, czy także na przestrzeni całego wesela i poprawin.